INDUSTRI E TUBAVE EVERNEW

 • Vendndodhjet
  Vendndodhjet
  Ne kemi njerëz në terren praktikisht kudo ku keni anije ose industri të lidhura me detin.Aftësia jonë e rrjetit është e pakufishme.
 • Thirrjet në port
  Thirrjet në port
  Thirrjet e shpejta të portit kërkojnë shpejtësi dhe efikasitet.Duke qenë se ne trajtojmë mbi 75 000 telefonata portuale në vit, ne e dimë se si të jemi një partner i mirë në port.
 • Kombësitë
  Kombësitë
  Pavarësisht një pranie marramendëse në 74 vende të botës, me mbi 21 100 punonjës, kompania jonë përqafon një kulturë.

CIXI EVERNEW PIPE INDUSTRY CO., LTD është themeluar në vitin 2010

e vendosur në qytetin Cixi, provincën Zhejiang. Është një prodhim dhe shitje e kompanisë së larmishme. Kompania jonë e specializuar në prodhimin e zorrës së përbërë petrokimike të nivelit të lartë dhe bashkimeve të shpejta.

Luaj bixhoz në internet pa dalë nga shtëpia në faqen zyrtareJoyCasino.Lojërat më të mira të fatit nga zhvilluesit e famshëm janë në dispozicion në faqen zyrtare të burimit.Filloni të luani për para sot në burimin për lojërat e fatit JoyCasino.

Vavadaështë një faqe e njohur argëtimi për lojërat e fatit në Ukrainë.Shpërblime të shkëlqyera pagesa të shpejta, kazino të provuara në internet.Ejani në faqen zyrtare të Vavada dhe zbuloni se çfarë ofron ky burim i lojërave të fatit.

Kazino X– kazino online e provuar dhe e besueshme.Regjistrohuni përmes një lidhjeje në faqen zyrtare të burimit dhe merrni bonus mirëseardhjeje 200 rrotullime falas.Fitoni lojëra për para në internet në Casino X.

Argëtim i lojërave të fatit në klubJozzCasino– kazino online e licencuar.Kështu që nuk keni nevojë të shqetësoheni për drejtësinë dhe shpejtësinë e pagesave.Dëshironi të luani kumar për para?Zgjidhni faqen zyrtare të JozzCasino.

Rreth Nesh
rreth 1

Lajmet e fundit

 • Kuptimi i hershëm dhe përfitimi i hershëm, analiza e shkaqeve të zakonshme të dështimit të zorrëve hidraulike

  Me zhvillimin e shpejtë të shkencës dhe teknologjisë, cilësia e produkteve të zorrëve hidraulike po bëhet gjithnjë e më e lartë, dhe ka gjithnjë e më shumë lloje të zorrëve.Për ata që përdorin zorrët hidraulike për herë të parë, mjedisi i përdorimit të zorrëve hidraulikë do të ndikojë drejtpërdrejt në përdorimin e tij.Si një ri...

 • Masat paraprake për instalimin e nyjeve të zorrës

  Në jetën dhe punën tonë, produktet e zorrëve mund të shihen kudo, duke përfshirë zorrët plastike, zorrët e kopshtit dhe zorrët rezistente ndaj të ftohtit.Sidomos në kuzhinë, banjë dhe vende të tjera ku përdoret shpesh ujë.Si një pajisje e domosdoshme në zorrët, nyjet e zorrëve përdoren gjerësisht në mjedise specifike.W...

 • Si të zgjidhni bashkimin e duhur?Shtatë sugjerime për t'ju mësuar

  Lidhjet mund të ndahen në të rënda, të mesme, të vogla dhe të lehta në aplikimet aktuale sipas madhësisë së çift rrotullues të transmetuar.Pra, si të zgjidhni bashkimin e duhur dhe cilat janë masat paraprake kur e përdorni atë?1. Për arsye të tilla si prodhimi, instalimi, deformimi i ngarkesës dhe temperamenti...

 • Shkaqet e defektit dhe zgjidhjet e kushinetave ndarëse të kamerës

  Pavarësisht se në cilën industri është aplikuar, pasi ndarësi i kamerës të përdoret për një jetë të caktuar shërbimi, do të ketë probleme të ndryshme, si ndikimi, zhurma, funksionimi i dobët etj.Më pas do t'i prezantojmë një nga një.Shkaqet dhe zgjidhjet e dështimit të ndarësit: Fenomeni i defektit: ndikimi, zhurma,...

 • Karakteristikat e zorrës së përbërë

  Për shkak se produkti është zhvilluar me një metodë të veçantë procesi, karakteristikat e tij janë si më poshtë: 1. I lehtë dhe i butë, i lirë për t'u përkulur.Krahasuar me tubat e gomës të të njëjtit specifikim, në të njëjtat kushte përdorimi, zorrët e përbërë janë 40% më të lehta se tubat e gomës, dhe rrezja e cu ...

Merrni më shumë informacion

Kompania jonë prezanton teknologji dhe pajisje të avancuara nga Evropa dhe dizajnon. Ne projektojmë, prodhojmë dhe testojmë zorrët e përbërë dhe camlock në përputhje të plotë me standardet ndërkombëtare (EN13765, EN13766, BS5842, BS3492, USA-A59326A)

Kontaktoni