Na kontaktoni

CIXI EVERNEW PIPE INDUSTRY CO, LTD

Adresë

NR.172 RRUGA TANBEI, FSHATI SHIJIA, QYTETI TIANYUAN, QYTETI CIXI, PROVINCA ZHEJIANG, KINË.

Telefoni

0086-574-63018055

0086-13867884074

orët

E hënë-e premte: 9 e mëngjesit deri në 6 pasdite

e shtunë,E diel: Mbyllur

DËSHIRONI TË PUNONI ME NE?

Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni